• https://www.facebook.com/LaVitaPsikoloji/?ref=page_internal
  • https://twitter.com/lavitapsikoloji

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Berna Çetin (21/05/2018 13:09)
Konu : Çocuk Psikoloğu
Mesaj : en küçük çocuğumun okulda yaşadığı sorunlardan dolayı yardım almaya karar verdik. küçük bir araştırma yaptık ve lavita da karar kıldık. iyiki de öyle yapmışız. doğru karar vermişiz. çocuğumun okulundaki hocalarından artık şikayet gelmiyor.
Ahmet Ali (06/05/2018 15:53)
Konu : YAZMASAM OLMAZ.
Mesaj : 10 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞUMDA UZUN ZAMANDIR BİR İÇE KAPANIKLIK VE KENDİNİ İFADE EDEMEME PROBLEMİ VARDI. ZEKİ BİR ÇOCUK OLMASINA RAĞMEN ÇEKİNGENLİĞİNDEN DOLAYI ZORLUKLAR YAŞIYORDU. 2 AY LA VİTA DAN SEANS ALDIKTAN SONRA İNANILMAZ ŞEKİLDE ÇOCUĞUMDA DÜZELMELER OLDU. BU GERİ BİLDİRİMİ BURAYA YAPMAM BENİM İÇİN BİR BORÇ OLDU. TÜM LA VİTA ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR EDERİM.
Arzu (11/04/2018 11:09)
Konu : Sigara Bırakma
Mesaj : 2 seans gibi kısa sürede sigarayı bıraktım. daha önceki bırakma girişimlerimde hep bir zorlanma yaşamıştım ve pes etmiştim. La vita danışmanlıktan destek almaya başladıktan sonra terapilerde psikoloğumunda desteğiyle ve özellikle hipnozla birlikte ilk günleri çok rahat atlattım. şu an 3. hafta içindeyim. Aklıma hiç sigara gelmiyor.
AYŞE (25/03/2018 11:19)
Konu : TEŞEKKÜRLER
Mesaj : Davranış bozukluğu olan 9 yaşındaki çocuğumu arkadaşımın önerisiyle La vita psikolojik danışmanlık merkezine götürdüm. 1 buçuk ay gibi kısa sürede çocuğumun davranış bozukluklarının düzeldiğini gördüm. Emeklerinden ve ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.